کتاب آمادگی آزمون TCF 250 Activitespar

 

کتاب آمادگی آزمون TCF 250 Activitespar برای تقویت مهارت ها و تضمین موفقیت شما در این آزمون به عرصه نگارش در آمده است. آزمون TCF درواقع آزمون دانش فرانسوی است، و به عنوان ابزار جدیدی برای ارزیابی دانش شما شکل گرفته است  که به درخواست وزارت آموزش ملی فرانسه و وزارت امور خارجه ایجاد شده است.

کتاب آمادگی آزمون TCF 250 Activitespar چگونه به شما کمک خواهد کرد؟

 

این کتاب برای همه مخاطبان آزاد است: متخصصان، دانشجویان، جویندگان کار… والبته برای همه کسانی که به سادگی می خواهند سطح دانش خود را به زبان فرانسه بررسی کنند.  TCF دارای مزایای قابل توجهی در ساده بودن، کارآمد بودن، امتیاز دادن سریع، است که به همه اجازه می دهد خود را در معرض قیاس دانش و تسلط بر زبان (در 6 سطح) قرار دهند.

در برخی موارد، با ترکیب آزمون‌های تکمیلی، TCF امکان دسترسی به درجه دوم DELF یا DALE را نیز فراهم می‌کند و همچنین ابزار اعتبارسنجی دانش برای دانشجویان خارجی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه‌های فرانسه هستند، خواهد بود.  احتیاط های اتخاذ شده توسط CIEP در طول طرح آزمون، تجزیه و تحلیل های بسیار عمیقی که انجام می شود، حرفه ای بودن مداوم همه کسانی که مستقیماً درگیر هستند به این معنی است که TCF اکنون به عنوان مرجع در زمینه ارزیابی اثبات شده است. در زبان های مدرن  TCF همچنین دارای گواهینامه ISO 9001 است که تضمینی اضافی از دقت و اعتبار برای دنیای آموزش و تجارت است.

چگونه میتوانم کتاب آمادگی آزمون TCF 250 Activitespar را داشته باشم؟

اگر به هر دلیلی قصد مهاجرت به فرانسه یا کبک کانادا را دارید باید بتوانید سطح زبان فرانسوی خود را اثبات کنید این کتاب برای آماده سازی شما در این آزمون سرنوشت ساز توسط وبسایت ما به صورت رایگان قابل دانلود است کافیست بر لینک های زیر کلیک کنید.

دانلود نسخه PDF کتاب با لینک مستقیم

دانلود نسخه صوتی کتاب با لینک مستقیم

شما هم می توانید نظر خود را ثبت کنید.