رمان Harry Potter et le Prisonnier d’Azkaban

 

رمان Harry Potter et le Prisonnier d’Azkaban سومین کتاب از این مجموعه فانتزی و هیجان انگیز نوشته جی کی رولینگ نویسنده توانمند و چیره دست می باشد. در هر مجموعه وقایع و اتفاقات نو و شگفت آور رخ میدهد و نمی گذارد کتاب را زمین بگذارید .

موضوع رمان Harry Potter et le Prisonnier d’Azkaban درباره چیست؟

 

عمه مارج وارد خانه خاله هری پاتر شده و از بخت بد با هری پاتر درگیر می شود و هری ناخواسته باعث رقم خوردن اتفاقی ناگوار می گردد، عمه مارج مانند بادکنک باد شده و به هوا می رود.

هری فقط 13 ساله است و انجام جادو برای افراد زیر 17 سال ممنوع است و برای همین از خانه فرار می کند و البته منتظر اظهارنامه وزارت جادو می شود .

هری سرانجام متوجه می شود سیریوس بلک همان فردیست که از زندان فرار کرده و به دنبال او می گردد و البته او کسی بوده که پدر مادرش را به ولدمورت فروخته است برای همین وزارت برای او حکم اخراج نفرستاده است تا در مدرسه هاگوارتز در امان باشد.

سال بسیار سختی پیش رو هری است چرا که همواره باید مراقب باشد که تحت حمله سیریوس بلک قرار نگیرد، اما در پایان حقیقت آشکار می شود که در اصل او پدر خوانده هری و دوست صمیمی پدرش است و کسی که خانواده اش را به ولدمورت لو داده فردی به نام پیتر پتی گرو بوده است که در حال حاضر خود را به شکل موش در آورده و از قضا موش خانگی بهترین دوست هری یعنی رون ویزلی است.

چگونه میتوانم رمان Harry Potter et le Prisonnier d’Azkaban را داشته باشم؟

مجموعه کامل هری پاتر آن هم به زبان فرانسوی را تنها از ما بخواهید وبسایت ما با هدف افزایش یادگیری و دایره واژگان شما کلیه کتب داستانی خود را تماما به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده است.

برای دانلود این کتاب مملو اتفاقات شگفت انگیز تنها کافیست بر لینک زیر کلیک کنید.

دانلود نسخه PDF کتاب با لینک مستقیم

شما هم می توانید نظر خود را ثبت کنید.